Adresa: Einsteinova 2871/8, 733 01 Karviná - Hranice
http://www.mendelova.cz telefon 596 311 919 E-mail: zs.karvina@mendelova.cz


50 let ZŠ Mendelova – pozvánka pro rodiče a přátele Mendelky
Vážení rodiče, ZŠ Mendelova byla otevřena 1. 9. 1967. Proto bychom rádi toto kulaté výročí s vámi všemi - rodiči, žáky, absolventy i přáteli Mendelky důstojně oslavili. Co plánujeme v rámci oslav 50. výročí?
1) Mendel50párty v sobotu 3. 6. 2017
a) Mendelpárty na ZŠ Mendelova 3. 6. od 14 do 18 hodin
Zveme všechny rodiče, žáky, absolventy i veřejnost na oslavu 50 let školy i Dne dětí!
Ve škole si budete moci prohlédnout učebny, vystavené kroniky a školní časopisy, ochutnat narozeninový dort, občerstvit se v našem bufetu, zakoupit si upomínkové předměty, informátor o škole a časopis Mendelíček. Každý zájemce si domů bude moci odnést atraktivní fotku ze zábavného fotokoutku! Mikromagii návštěvníkům předvede mladý kouzelník Filip Dadej, děti naučí i jednoduchá kouzla. V tělocvičně školy vystoupí v předem daných časech žáci školy ale i hosté.
Před školou na děti čekají zábavné atrakce: skákací hrady, malování na tváře, hasičský vůz, ukázka městské policie se služebními psy. Zájemci si budou moci pohladit a nakrmit živá domácí zvířata pana Molka z Valašskaa, vidět, jak je ovládá píšťalkou nebo se projet na koni nebo poníkovi paní Hyblerové ze Stonavy. Těšit se můžete na atraktivní trickline exhibici slacklinerů z Olomouce! Zájemci si navíc budou moci osobně vyzkoušet chůzi po laně. Vystoupí Workout Karviná. Na školním hřišti si zájemci budou moci zahrát fotbal v koulích, zaskákat na trampolíně…
b) After Mendel Party 3. 6. pro dospělé v OD Družba od 19 hodin
Zveme všechny rodiče, absolventy, zaměstnance a příznivce Mendelky na večerní party v Obecním domě Družba. Vystoupí zástupci rodičů, možná přijde i kouzelník... Hudební mix slavných písní zajišťuje zpěvák a DJ Michal Veselý. Zazpívá i pan učitel Andrzej Szyja.
Vstupenky za 299 Kč jsou v prodeji na sekretariátu ZŠ Mendelova u Kateřiny Pavlorkové. V ceně je vstup, teplá večeře, hudba.
2) Školní akademie v MěDK ve čtvrtek 8. 6. 2017
V programu slavnostní akademie vystoupí asi 250 žáků ZŠ Mendelova ze všech ročníků školy a asi 50 dětí z našich mateřských škol Žižkova a Slovenská (U Modrého slona).
a) Dopolední akademie od 10.30 do 12.00 pro žáky a veřejnost
Vstupné: 30 Kč za žáka a 80 Kč za dospělého. Předprodej vstupenek na sekretariátu ZŠ Mendelova!
b) Odpolední akademie od 17.00 do 18.45 pro veřejnost
Jednotné vstupné pro děti i dospělé: 150 Kč v přízemí, 120 Kč na balkóně
Vstupenky jsou v prodeji v pracovní dny od čtvrtka 11. 5. na sekretariátu ZŠ Mendelova (od 7 do 16 hodin). Protože předpokládáme velký zájem rodičů o večerní akademii, budou prodávány do pátku 19. 5. jen 2 kusy vstupenek na osobu! Od pondělí 22. 5. pak nabídneme k prodeji zbytek vstupenek dle zájmu. Neprovádíme telefonické rezervace!
Vážení rodiče a přátelé Mendelky!
Přípravy a realizace oslav 50 let Mendelky jsou logisticky, organizačně i finančně velmi náročné, prosíme vás o podporu a spolupráci.
Budeme moc rádi, když si najdete čas a našich akcí se se svými blízkými i přáteli zúčastníte v hojném počtu. Pokud byste však byli ochotni zapojit se více, budeme rádi. Jak konkrétně nám můžete pomoci?
Hledáme stánkové prodejce občerstvení a především sponzory! Pokud bychom našli podporovatele, mohli bychom např. před Mendelkou nechat postavit pódium (máme ho rezervováno!), zajistit kvalitní ozvučení a zvukaře! Na pódiu by mohli vystupovat místní děti ale i hostující umělci - můžeme zajistit např. vystoupení pěvecké superstar Martina Chodúra, tria The StringZ nebo mladé zpěvačky Adély Částkové…
Máme vyhlédnuté velmi atraktivní nafukovací atrakce (velkou skluzavku, překážkovou dráhu „Wipe Out“), mobilní lezeckou stěnu nebo snowboardsimulátor apod. Známe jejich pronajímatele i ceny…
Většinu atrakcí chceme 3. 6. v rámci Dne dětí poskytnout dětem zdarma!
Budeme nejen slavit, ale i pomáhat potřebným. Případný zisk z akce věnujeme na nutnou operaci karvinského vozíčkáře Milana Janoše.
Chcete se aktivně zapojit, neváhejte nám prosím obratem zavolat nebo se stavte osobně!
Pokud chcete přispět finančně na organizaci oslav 50. výročí resp. Dne dětí, můžete tak učinit na číslo účtu 172 159 3349/0800 VS 50
5. 5. 2017 Za organizátory oslav Mgr. Pavel Wojnar, 776 637 669, pavel.wojnar@seznam.cz

Důležité informace:
"navštěvujte naše nově webové stránky http://www.ms-modry-slon.cz/."


Mateřská škola - U modrého slona, Slovenská 2872, Karviná-Hranice :: Kontakt :: skolka_sablona

 

 

           
Mateřská škola
Slovenská 2872
733 01  Karviná - Hranice

 

 

Kde nás najdete   


 

Důležité informace:
"navštěvujte naše nově webové stránky http://www.ms-modry-slon.cz/."